کافی نت سها - فروشگاه محصولات فایلی سُها (بانک پاورپوینت)

کافی نت سها - فروشگاه محصولات فایلی سُها (بانک پاورپوینت)

کافی نت سُها * * * تهیه و ارائه انواع مقالات ، پروژه های دانشجویی ، تحقیق ، پاورپوینت ؛ با قیمت های مناسب

آمار سایت

نظرسنجی سایت

نظر شما در مورد سایت soha20.ir چیست؟

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 360
  • بازدید دیروز : 483
  • بازدید کل : 216089

تحقیق درس مبانی اصول آموزش و پرورش


تحقیق درس مبانی اصول آموزش و پرورش

پاورپوینت تحقیق درس مبانی اصول آموزش و پرورش در 13 اسلاید همراه با تصاویر مرتبط

 

 متن پاورپوینت :

ضرورت تربیت آدمی

تحقق آدمیت و رسیدن به کمال فطری جز در سایه تربیت امکان پذیر نیست.و برای رسیدن به کمال از به که کم کم از حفظ موجود و وابستگی رو به استقلال پیش رود به همین دلیل در ابتدا به پرستاز نیاز دارد سپس به کار تأدیب که همان جلوگیری از انحرافات است، و در گام بعدی به کسب مهارت و معلومات و کمالات نیاز است.

1- پرستاری:

نوزاد انسان در بدو تولد در برآوردن نیازهایش ناتوان است و نیاز به مراقبت داردو نیاز نوزاد به بزرگسال از دو جهت است: ناتوانی و نادانی: ناتوانیش به این دلیل است که نیروهایش با نیازهایش متناسب نیست با آنکه از نظر ظاهری بدن کودک به بدن بزرگسال شبیه و از آلات حسی برخوردارو به همه اندام ها مجهز است ولی از نظر کارفرمودن و بهره مند شدن از آنان ناتوان است بنابراین باید مراقبت شود تا اندام های خود را کشف کند و سپس طرز استفاده از آنها را فراگیرد و به مهارت برسد و با کنجکاوی سعی می کند به دنبال تجربه باشد و باید مراقب بود با دست زدن به آزمایش های خطرناک به خود آسیب نزند به عقیده ژان ژاک روسوحکمت ناتوان بودن نوزاد انسان از آن جهت است که چون کودک وضعیف آفریده شده ، درسهای مقدماتی واساسی زندگی را بی آنکه خطری متوجهش شود می آموزد.

روسو مربیانی راکه درتعلیم وتربیت خردسالان شتابزدگی می کنند ودرکودک کمال می جویند مورد سرزنش قرار می دهد که گویی از این نکته غافلند که خداوند اکر می خواست قادر بود آدمیزاد را از آغاز بزرگسال بیافریند و سرﹼ عظمت آدمی در ناتوانی نخستینش است.ونیاز نوزاد آدمی به مراقبت دیگران حسنش آشنایی اوبا زندگی گروهی ومزایای زندگی اجتماعی است.ودر دوران کودکی آدمیزاده فرصت پیدا می کند تعلیمات مربوط به نتایج حاصله از تجربیات پیشینیان را که درآدمی مابه ازای غریضه در حیوان است ، دریافت دارد ارزیابی وهضم کند وآن را به تدریج از آن خود سازد.

2- تأدیب

بارشد کودک چهره مراقبتهای مربوطه دگرگون می شودوپرستاری به مخنای مراقبت از ارگانیسم در جهت رفع به موقع نیازها ونظارت برکاربرد بی زیان نیروها جای خودرا به قسم دیگری از تربیت که اصطلاحا تأدیب نامیده می شود غرض از تأدیب سوق دادن آدمی به سوی اهداف غایی نیل به غایت است واین تغییر تدریجی لازمه استقلال وخودکفایی است نیل به مرحله کمال وقتی دست یافتنی است که کودک از انواع سه گانه مراقبت (پرستاری ، تأدیب ،تعلیم )در حد اعتدال برخوردار باشد اگرچه تأدیب اطاعت محض ورفتار تأدیب را ایجاد می کند اگر توأم با حسن نیت بوده وتنها مصالح حال وآینده را ملاک اوامر و نواهی خود قرار دهد و همواره وحدت عمل تربیتی را حفظ کند برای کودک نامطبوع نیست پس باید برای مقرراتی که کودک باید آنها را فراگیرد موقعیت های واقعی مناسب ترتیب داده شود تا کودک ضمن آن ضرورت و در همان حال سودمندی دستورالعمل ها را درک کند.

3- تعلیم

صورت مثبت تربیت آموزش یا تعلیم است و کوششی برای آشنا ساختن نسل جوان با نتایج تجربیات نسل های گذشته است.و تجارب آدمی خاصیت تراکمی دارد و نتایج حاصله از تجربیات نسل های متوالی به تدریج به صورت سرمایه های تمدنی عظیم و ذی قیمت درمی آید. بشر با تجربه و تقلید شروع به آموختن می کند و با کمک انتقال یافته ها از دانش، ارزش، مهارت ها وباورهای پیشینیان استفاده می کند و با برنامه ریزی سنجیده از آموزش همگانی و تعلیمات تخصصی به موقع بهره مند شده و آمادگی لازم برای زندگی فردی و جمعی بدست آورد در غیر اینصورت زندگی وی دچار هرج و مرج و بی سامانی می شود.

اهمیت تربیت آدمی

بشر تنها با تعلیم و تربیت می تواند شد. وود آدمی مجمع یک سلسله واقعیت های متضاد است و سیر تکاملی وی در گرو هماهنگی و تعادل بین آنهاست و انسان تنها آفریده ای است که نسبت به کیفیت زندگیش مسئول است چون موجودی است متفکر، دارای قو تمییز، صاحب اراده و مختار

تعلیم و تربیت آدمیزاده فعالیتی مانند فربه ساختن گاو و گوسفند و در سطح ریاضت اسب نیست اینان اگر چه نسبت به سایر افراد نوع به واسطه میزان سودی که از آنها عایدانسان می شود ارزش بیشتری دارند اما از حیث حیوان بوده بر سایر افراد نوع خود برتری ندارد. اما بشر تنها در سایه تعلیم و تربیت آدم تواند شد و چیزی جز آنچه تربیت از او می سازد نیست تفاوت دگر تربیت آدمی با پرورش جانوران در این است که به قول کانت برخلاف حیوان فقط به دست افراد تربیت شده نوع خود تربیت می شودو این تفاوتی معنی دار است؛ کودک و نوجوان اثر تربیتی بزرگسال را احساس و ارزیابی کرده و چه بسا به نقاط ضعف تربیتی خود پی می بردبه اعتقاد کانت مادام که با روشهای با روش های علمی مطمن طریق صحیح و موثر تربیت فرزندان خود را کشف نکرده ایم از تصور حالت کمالی که انسان به آن دست می یابد عاجزیم و اگر موجوداتی برتر از انسان تربیت آدمیان را به عهده داشتند از ظرفیت رشد کامل آدمی خبردار می شدیم و اکنون برآورد دقیق ظرفیت تعلیم و تربیت انسان دشوار است زیرا بعضی چیزها توسط تعلیم و تربیت به ما می رسد و بعضی چیزها فقط با تعلیم و تربیت در آدمی رشد می یابد.

تربیت در آدمی خاصیت تراکمی دارد یعنی تربیت وی صرفا به خودش محدود نمی شود و خانواده و قبیله اش را تحت تاثیر قرار می دهد.دارای جنبه تصاعدی است با تربیت اکثریت نسل جوان نسل های متعدد بعدی خود به خود از برکات آن بهره مند خواهند شد.از سال 1945 نهاد بین المللی یونسکو به وجود آمد تا بر وضع تعلیم و تربیت عمومی جهانیان به عنوان اعضای این اجتماع بزرگ نظارت کند و اعلامیه جهانی حقوق بشر رادر دسامبر 1948 به تصویب رساندکه در ماده 26 آن حقوق تعلیم و تربیت افراد به شرح زیر مورد تایید قرار گرفته:

1- هرکس حق تعلیم و تربیت دارد یعنی باید در مراحل اولیه مجانی و آموزش ابتدایی اجباری باشد تعلیمات فنی در دسترس عموم قرار گیرد و تعلیمات عالیه برحسب استعداد در دسترس عموم قرار گیرد.

2- تعلیم و تربیت باید به توسعه شخصیت انسان و تقویت احترام حقوق بشر و آزادی های اساسی متوجه گردد و تفاهم و اغماض و مودت را بین کلیه ملل و دسته های نژادی و مذهبی به وجود آورد و موجب پیشرفت فعالیت های ملل متحد در راه حفظ صلح شود.

3-والدین در انتخاب نوع تعلیم و تربیتی که به فرزندانشان داده می شود دارای حق تقدم اند.

امکان تربیت آدمی

یعنی مراقبت از جریان رشد او مادام که به چنین مراقبتی نیازمند باشد و تا آنجا که در هر یک از این موارد به حد خودکفایی برسد، به طرق مختلف قابل توجیه است.تأثیر حضور مادر به خصوص در دو سه سال اول زندگی مراقبت مطلوب که منجر به رشد همه جانبه کودک شود و با رعایت اعتدال و عدم کمک بیش از اندازه لزوم و زائد مستلزم شناخت مقتضیات طبیعت موجود و رعایت قوانین زیست شناسی و نکات دیگر است.

تعلیم یعنی اتخاذ تدابیر لازم برای انتقال دانش ها، ارزش ها، مهارت ها و باورهایی که درستی و کارایی آنها ضمن تجارب گذشته آدمیان به اثبات رسیده است. کوششی برای غنی ساختن تجارب دست اول کودک است، کمک به دانش آموز تا از امکاناتی که برای یادگیری در اختیار دارد بهتر استفاده کند بزرگسال با احاطه ای که بر مطالب آموختنی دارد می تواند آنها را به روش منطقی طبقه بندی و هر مطلب را متناسب با میزان آمادگی دانش آموز و در ارتباط با مطالب مشابه آن به وی عرضه کند که فعالیت های مربوط به برنامه ریزی آموزشی وبرنامه ریزی درسی در سراسر جهان را شامل می شود.

تأدیب اعم از اینکه هدف آن خوب شدن یا خوب ماندن آدمی طبیعی باشد امکان پذیر است و هدف آن جلوگیری از انحراف های پیش رس است تا بدین طریق پیمودن راه فلاح که پیمودن آن تنها در سایه سعی و عمل میسر است هموار شده باشد. و مراقبت کامل نیاز دارد تا امکانات بالقوه اش متناسب با نیازهای به موقع خود در مقام موجودی مختارو با توجه به هدف غایی وجودش فعلیت یابدو بتواند در پرتو آن به موقع خود در مقام موجودی آزاد و مختار و مسئول سرنوشت خویش را تحقق بخشد.

اقدام تربیت با توجه به نتایج حاصله از اقدامات تربیتی

دلگرم کنند ترین گواه امکان تعلیم و تربیت آدمی اقداماتی است که در جریان تاریخ در مورد تعلیم و تربیت آدمیان صورت گرفته و به نتایج قابل ملاحظه ای رسیده است به عقیده دکتر هوشیار آشنایی با رفتار شاگرد پس از خروج وی از دستگاه آموزش و پرورش، درجه تأثیر اصولی را که مطلوب فن آموزش و پرورش و آموزگار است در زندگی آینده افراد و اجتماعات معین می کند که تا چه اندازه می توان در روحیه افراد در ملل و جوامع نافذ بود و آن ها را تربیت کرد.

هانری پستالوتسی به امکان تربیت معتقد بود و با پذیرفتن 15 ولگرد در خانه خود و با افزایش آنها به 40 نفر بر آن بود که در همه حال برای تربیت مجددشان اقدام می کند. و در جایی عنوان می کند که کودکانی که بر اثر تکدی جرات قوت و همت خود را از دست داده اند به محض اینکه به کار منظمی وادار شدند به مرحله احساسات انسانی، اعتماد و محبت ارتقا می یابند

 


مبلغ واقعی 39,000 تومان    30% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 27,300 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲۶ مهر ۱۴۰۱               تعداد بازدید : 479

برچسب های مهم

دیدگاه های کاربران (0)

کتاب کامل روانشناسی تصویر ذهنی (سایکوسیبرنتیک،

کتاب کامل روانشناسی تصویر ذهنی (سایکوسیبرنتیک،

کتاب کامل روانشناسی تصویر ذهنی سایکوسیبرنتیک، علم کنترل ذهن مولف: ماکسول مالتز مترجم: مهدی قراچه داغی مناسب برای گرایش های مختلف رشته روانشناسی فرمت فایل: pdf تعداد صفحات: 329 ...

مجموعه کامل برترین برنامه های ردیابی و کنترل

مجموعه کامل برترین برنامه های ردیابی و کنترل

این فایل شامل: 3 برنامه اندروید از بهترین برنامه های ردیابی و کنترل گوشی همسر و فرزند بهمراه یک آموزش تصویری از نصب و راه اندازی بهترین برنامه ردیابی و کنترل گوشی می باشد. همه برنامه ها دارای امکانات حرفه ای و رایگان می باشند. ...

کتاب کامل روانشناسی رشد مدرسان شریف (ویژه کنکور

کتاب کامل روانشناسی رشد مدرسان شریف (ویژه کنکور

کتاب کامل روانشناسی رشد مدرسان شریف مولفان: دکتر محسن طالب زاده اندیشه واحدی ویژه کنکور کارشناسی ارشد و دکتری رشته علوم تربیتی و روانشناسی و آزمون های استخدامی فرمت فایل: pdf تعداد صفحات: 392 ...

مجموعه سوالات کارشناسی ارشد مدرسان شریف آزمون

مجموعه سوالات کارشناسی ارشد مدرسان شریف آزمون

مجموعه سوالات کارشناسی ارشد آزمون های 1380 تا 1392 مجموعه روانشناسی با پاسخ تشریحی (چاپ ششم مدرسان شریف پائیز 1392) شامل دروس: متون روانشناسی به زبان انگلیسی، آمار و روش تحقیق، روانشناسی مرضی و کودکان استثنایی، روانشناسی رشد، علم النفس از دیدگاه دانشمندان اسلامی، روانشناسی صنعتی ...

دانلود کتاب صوتی تئوری انتخاب + pdf

دانلود کتاب صوتی تئوری انتخاب + pdf

عنوان کتاب: تئوری انتخاب نویسنده: دکتر ویلیام گلسر گوینده: دکترعلی صاحبی فرمت فایل ها: pdf ، mp3 تعداد فایل ها: 93 حجم کل فایل ها: 846 مگابایت مدت زمان پخش: 23 ساعت تعداد صفحات: 430 زبان: فارسی توضیحات: تئوری انتخاب دکتر ویلیام گلسر بر این اصل استوار است که ...

دانلود رایگان کتاب نجات از مرگ مصنوعی pdf

دانلود رایگان کتاب نجات از مرگ مصنوعی pdf

معرفی کتاب:(نجات از مرگ مصنوعی)کتابی ارزشمند حاوی شش مقاله گرانبها درباره پزشکی سنتی -بخشی از فهرست: - یک مطلب قابل پروا اشخاصی که امروزه دچار به بیماری چشم هستند، -پرهیز عمومی ااز غذاهای مولد سوداا و غیره، -امراضی که از زیدی تباهی خون فرآوری می شود، -درر مرض صداع (درردسر) -در ...

دانلود کتاب کامل روانشناسی تصویر ذهنی - pdf -

دانلود کتاب کامل روانشناسی تصویر ذهنی - pdf -

دانلود کتاب کامل روانشناسی تصویر ذهنی - pdf - (سایکوسیبرنتیک، علم کنترل ذهن) ماکسول مالتز کتاب کامل روانشناسی تصویر ذهنــی سایکوسیبرنتیک، علم کنترل ذهن مولف: ماکسول مالتز مترجم: مهدی قراچه داغی مناسب برای گرایش های مختلف رشته روانشناسی فرمت فایل: pdf تعداد صفحات: 329 ...

دانلود کتاب صد سال تنهایی از گابریل گارسیا مارکز

دانلود کتاب صد سال تنهایی از گابریل گارسیا مارکز

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- کتاب‌های مرتبط ملت عشق رمان مرغ دریایی ...

دانلود سه نمونه فرم خام تسويه حساب پرسنلی با فرمت

دانلود سه نمونه فرم خام تسويه حساب پرسنلی با فرمت

دانلود سه نمونه فرم خام تسويه حساب پرسنلی با فرمت های Word، PDFو Excel در اين پست سه نمونه فرم خام تسويه حساب پرسنلی کارفرما با کارگر یا کارمند با فرمت های ورد(Word)، پی دی اف (PDF)و اکسل(Excel) قابل ويرایش را با قيمت بسيار ناچيز جهت دانلود خدمت شما عزیزان قرارداده ايم. پس از خریداری ...

دانلود رایگان کتاب جهان همچون اراده و تصور pdf

دانلود رایگان کتاب جهان همچون اراده و تصور pdf

معرفی کتاب:(جهان همچون اراده و تصور) نویسنده:آرتور شوپنهاور تعداد صفحات:635 حجم فایل:57مگابایت فرمت کتاب:پی دی افpdf(کیفیت عالی) زبان کتاب:انگلیسی سفارش کتاب(pdf,چاپی)و پشتیبانی تلگرام:09103894814 توجه:متن کتاب انگلیسی می باشد ...

کتاب فارسی تئوری و مسائل ارتعاشات مکانیکی

کتاب فارسی تئوری و مسائل ارتعاشات مکانیکی

کتاب فارسی تئوری و مسائل ارتعاشات مکانیکی برخی سرفصل ها معرفی پدیده ارتعاش فرایند تحلیل ارتعاشات سیستم های یک درجه آزادی اصل پایستگی انرژی سیستمهای دو و چند درجه آزادی معادله لاگرانژ ارتعاش آزاد یک سیستم میرا مسائل ...

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

این محصول آپدیت شد تاریخ 1398/09/16 اضافه شدن ویدیوی جدید بسم الله الرحمن الرحیم کسب درآمد اینترنتی سلام در دنیای اینترنت خیلی از آدم ها هستند که دوست دارند کسب درآمد کنند و به خیلی چیزها و ایده ها فکر میکنند . همه ما دوست داریم در کمترین زمان بهترین درآمد را داشته باشیم ...

کتاب کامل مبانی مدیریت اسلامی تالیف محمدرضا

دانلود کتاب کامل مبانی مدیریت اسلامی کتاب کامل مبانی مدیریت اسلامی تالیف محمدرضا سرمدی ...

نکات کلیدی و جامع درس «شناخت اماکن تاریخی ایران»

نکات کلیدی و جامع درس «شناخت اماکن تاریخی ایران»

شناخت اماکن تاریخی ایران از جمله منابع آزمون جامع راهنمایان گردشگری در گروه ایرانگردی، جهانگردی است. آنچه که به عنوان منبع آموزشی برای این درس معرفی شده ، کتاب «تاریخ فرهنگ ایران» تالیف دکتر رضا نوری شادمهانی می باشد که توسط انتشارات مهکامه در 360 صفحه منتشر شده ...

خدای جنگ 2 ps2 برای اندروید

خدای جنگ 2 ps2 برای اندروید

دانلود بازی God of War2 برای اندروید بازی خدای جنگ God Of War 2 سر انجام پس از مدتی انتظار برای اندروید منتشر شد. بازی خدای جنگ God Of War 2 سر انجام پس از مدتی انتظار برای اندروید منتشر شد.بدون شک همه شما و مخصوصا کسانی که کنسول نسل دوم شرکت سونی را دارا بوده اند تنشان به تنه خدای جنگ ...

فاکتور هوشمند تحت اکسل با گرافیکی زیبا (حرفه ای و

فاکتور هوشمند تحت اکسل با گرافیکی زیبا (حرفه ای و

در هر کسب و کاری وجود فاکتور تبادل کالا یک ضرورت غیر قابل انکار است فرقی نمی­ کند که معاملات جزئی یا کلی باشند در هر صورت باید فاکتورهای خرید فروش در بازار طبق استاندارد قوانین وزارت امور اقتصاد و دارایی تنظیم شده باشد. در این پست قصد دارم برنامه تحت اکسل صدور فاکتور رسمی و ...

دانلود جزوه آمار و روش تحقيق دکتر حبيبي

دانلود جزوه آمار و روش تحقيق دکتر حبيبي

دانلود جزوه دست نویس آمار دکتر حبيبي آمار و روش تحقيق روانشناسي براساس تدريس کارگاه ...

کلید نمره گذاری فرم بلند نئو neo ( کلید نمره گذاری +

کلید نمره گذاری فرم بلند نئو neo ( کلید نمره گذاری +

پرسشنامه شخصیتی نئو- فرم 240 سوالی – NEOPI-R تعداد سوالات: 240 تعداد صفحات: 7 (پرسشنامه) + 4 (پاسخنامه-کلید نمره گذاری-تفسیر) شامل: پرسشنامه + پاسخنامه + کلید نمره گذاری + تفسیر نوع فایل: (پاسخنامه-کلید نمره گذاری-تفسیر) WORD + (پرسشنامه) PDF ...

کتاب PDF رسم فنی و نقشه های صنعتی یک (1) ویرایش جدید

کتاب PDF رسم فنی و نقشه های صنعتی یک (1) ویرایش جدید

کتاب PDF رسم فنی و نقشه های صنعتی یک (1) ویرایش جدید نوشته احمد متقی پور - مبین متقی پور ...

طرح کامل توجیهی پرورش متراکم ماهیان گرمابی (

طرح کامل توجیهی پرورش متراکم ماهیان گرمابی (

طرح کامل توجیهی پرورش متراکم ماهیان گرمابی (کپور) ویرایش 99 تجهیزات مورد نیازطرحبا توجه به نوع فعالیت ، طراحی استخرها انجام می گیرد وتاسیسات و تجهیزات موردنیازنیز بر اساس میزان تراکم ماهی ووضعیت کمی و کیفی آب طراحی و نصب می گردند.نظر به استفاده مجدد از آب بازیافتی ، ...

آموزش فعال کردن چشم سوم

آموزش فعال کردن چشم سوم

چشم سوم دروازه ای بین دنیای ماوراء و دنیای مادی است و می توان با چشم سوم کارهایی مانند طی الارض ، دیدن مسافت های دور ، خواندن و کنترل ذهن افراد ، دیدن موجودات ماورایی و خیلی کارهای فوق العاده دیگر... انجام داد. چشم سوم نیرویی نهفته در بدن همه انسان ها است که می توان با انجام ...

كسب درآمد اينترنتي روزانه حداقل ٧٠ هزار تومان

كسب درآمد اينترنتي روزانه حداقل ٧٠ هزار تومان

سلام دوست خوبم اگه از زندگي و كارت رضايت نداري.. اگه از وضعيت روحي و بي پولي خسته شدي.. اگه احساس ميكني هميشه تو تمامي كارها بازنده اي و اعتماد به نفس پاييني داري.. اگه ميخواي يك فعاليت جديد رو شروع كني .. و يا حتي ميخواي وضعيت زندگيتو بهتر و بهتر كني و جاذب ثروت و موفقيت ...

دانلود رایگان کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد (متن

دانلود رایگان کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد (متن

معرفی کتاب:زمینه روانشناسی هیلگارد (متن کامل) نويسنده:اتکینسون مترجم:دکتر براهنی فرمت کتاب:پی دی افpdf(کیفیت عالی) زبان کتاب:فارسی سفارش کتاب(pdf,چاپی)و پشتیبانی تلگرام:09103894814 ...

دانلود رایگان کتاب ما نمیمیریم گفتگوی عجیب جرج

دانلود رایگان کتاب ما نمیمیریم گفتگوی عجیب جرج

(ما نمیمیریم)زامیاتین در ما دنیایی را به تصویر میکشد که ملت در آن نه به اسم که با عدد و حرف ،(ما نمیمیریم) حرف مصوت برای زنان، و حرف نامصوب برای مردان خوانده میشوند و در شهری شیشه ای و غرق در نور، در خانه های مکعب شکل به هم چسبیده، به سر می برند. (ما نمیمیریم)در خیابان های کاملا سر ...

جزوه کنکور مدارهای الکتریکی دکتر کارو زرگر

جزوه کنکور مدارهای الکتریکی دکتر کارو زرگر

دکتر کارو زرگر مولف کتابهای مدارهای الکتریکی انتشارات پوران پژوهش و یکی از معروفترین اساتید درس مدار کنکور کارشناسی ارشد میباشند که جزوه کلاس کنکور ایشون در 190 صفحه با کیفیت عالی خدمتتون ارایه میشود. ...

استان فارس - کافی نت سها - 07144532022

کلیه حقوق این سایت برای مدیر و نویسنده سایت محفوظ است. دوستانی که مایل هستند می توانند از طریق بازاریابی با ما همکاری نمایند.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما