کافی نت سها - فروشگاه محصولات فایلی سُها (بانک پاورپوینت)

کافی نت سها - فروشگاه محصولات فایلی سُها (بانک پاورپوینت)

کافی نت سُها * * * تهیه و ارائه انواع مقالات ، پروژه های دانشجویی ، تحقیق ، پاورپوینت ؛ با قیمت های مناسب

آمار سایت

نظرسنجی سایت

نظر شما در مورد سایت soha20.ir چیست؟

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 119
  • بازدید دیروز : 483
  • بازدید کل : 215848

پاورپوینت فصل سوم کتاب روانشناسی رشد - رشد پیش از تولد ، تولد و رشد نوزاد


پاورپوینت فصل سوم کتاب روانشناسی رشد - رشد پیش از تولد ، تولد و رشد نوزاد

پاورپوینت فصل سوم کتاب روانشناسی رشد - رشد پیش از تولد ، تولد و رشد نوزاد در 17 اسلاید قابل ویرایش با فرمت pptx همراه با تصاویر مرتبط هر اسلاید

 

لینک دانلود پاورپوینت در پایین صفحه

 

متن اصلی فصل سوم کتاب روانشناسی رشد

دوره تخمک بارور، تقریبا ۲ هفته، از بارورسازی تا لانه گزینی بلاستوسیست در جداره رحم طول می کشد. در طول این مدت، ساختارهایی که به رشد پیش از تولد کمک خواهند کرد، ازجمله جفت و بند ناف، شروع به تشکیل شدن می کنند.

دوره رویانی از لانه گزینی تا هفته هشتم حاملگی به طول می انجامد و در این مدت شالودۀ تمام ساختارهای بدن ریخته می شود. در هفته اول این دوره، مجرای عصبی تشکیل می شود، و دستگاه عصبی شروع به رشد می کند.

اندام های دیگر به دنبال آن سریع رشد می کنند. در پایان این مرحله، رویان به تماس پاسخ می دهد و می تواند حرکت کند. دوره جنینی که از هفته نهم تا پایان حاملگی ادامه دارد، افزایش چشمگیر در اندازه بدن و تکمیل ساختارهای جسمانی را شامل می شود. در انتهای دوره سه ماهه دوم، اغلب نورون های مغز سر جای خود هستند. در آغاز دوره سه ماهه سوم، بین هفته ۲۲ و ۲۶، جنین به سن زنده ماندن می رسد.

مغز به رشد سریع خود ادامه می دهد، و توانایی های حسی و رفتاری تازه ای نمایان می شوند. ریه ها به تدریج جا می افتند، جنین رحم را پر می کند و تولد نزدیک می شود. تأثیر تراتوژنها بر حسب مقدار و طول مدت مواجهه، ساخت ژنتیکی مادر و جنین، وجود یا عدم وجود عوامل زیان اور دیگر، و سن ارگانیزم به هنگام مواجهه، تفاوت دارد. ارگانیزم در حال رشد در مدت دوره رویانی خیلی آسیب پذیر است. پرمصرف ترین تراتوژن قوی Accutane است که برای درمان جوش صورت و پوست مصرف می شود. تأثیر پیش از تولد تعدادی از داروهای دیگر، مانند آسپیرین و کافئین را به سختی می توان از عوامل دیگری که با مصرف دارو همبستگی دارند، جدا کرد.

بچه هایی که از مصرف کنندگان کوکائین، هروئین، یا متادون زاده می شوند، در معرض خطر دامنه وسیعی از مشکلات، از جمله زودرسی، کم وزنی به هنگام تولد، نقایص جسمانی، مشکلات تنفس، و مرگ، در حدود زمان تولد قرار دارند. بچه هایی که مادر آنها سیگار می کشد ،اغلب کم وزن به دنیا می آیند، ممکن است نقایص جسمانی داشته باشند،و در معرض خطر مشکلات توجه ،یادگیری و رفتار بلند مدت قرار دارند .

مصرف الکل توسط مادر می تواند به اختلال طیف الکل جنینی منجر شود.نشانگان الکل جنینی ، رشد جسمانی آهسته ،نابهنجاری های صورت و اختلالات ذهنی را شامل می شود . نوع خفیف تر - اختلال عصبی _ رشدی مرتبط با الکل _کودکانی را مبتلا می کند که مادر انها مقادیر کمتری الکل مصرف کرده اند . واجهه پیش از تولد با سطح بالای تشعشع، جیوه، سرب، dioxine ، و PCB، به نقایص جسمانی و آسیب مغزی جدی منجر می شود.

مواجهه در سطح پایین نیز با نقایص شناختی، و هیجانی و اختلالات رفتاری ارتباط دارد. از بین بیماری های عفونی، سرخجه موجب دامنه وسیعی از نابهنجاری ها می شود. ویروس نقص دستگاه ایمنی انسان (HIV)، که مسبب ایدز است، به آسیب مغزی، تأخیر در رشد ذهنی و حرکتی، و مرگ زود هنگام منجر می شود. سیتومگالوویروس، تبخال ساده ۲ و توکسوپلاسموز نیز می توانند برای رویان و جنین بسیار زیان آور باشند.

سوء تغذیه پیش از تولد می تواند به کم وزنی به هنگام تولد، صدمه اندام، و توقف رشد دستگاه ایمنی منجر شود. غنی سازی ویتامین مواد معدنی، از جمله اسید فولیک، می تواند از عوارض پیش از تولد و تولد پیشگیری کند. استرس هیجانی شدید با تعدادی از عوارض حاملگی ارتباط دارد، و ممکن است برای همیشه عملکرد عصبی جنین را تغییر دهد و بنابراین، واکنش پذیری آینده به استرس را تشدید کند. با تأمین حمایت عاطفی برای مادر می توان تأثیر آن را کاهش داد. مغایرت عامل Rh - مادر Rh منفی که جنین Rh مثبت را حامله است . می تواند به محرومیت از اکسیژن، صدمه مغزی و قلبی، و مرگ بچه بیانجامد. غیر از خطر نابهنجاری های کروموزومی در زنان مسن، سن مادر تا ۳۰ الی ۴۰ سالگی، علت اصلی مشکلات پیش از تولد نیست. ضعف سلامتی و مخاطرات محیطی مرتبط با فقر، عوامل پیش بین نیرومندتری برای عوارض حاملگی هستند.

مشکلات غیر منتظره، مانند پری اکلامپسی، می توانند ایجاد شوند، مخصوصا در مادرانی که مشکلات سلامتی از پیش موجود داشته اند. مراقبت بهداشتی پیش از تولد برای زنانی که بعید است در صدد آن برایند، از جمله آنهایی که جوان، مجرد، و فقیر هستند، خیلی حیاتی است. در مرحله اول زایمان، انقباض ها دهانه رحم را باز می کنند. در مرحله دوم، مادر احیا می کند میل شدیدی دارد که بچه را از طریق مجرای زایمان فشار دهد. در مرحله آخر، جفت خارج می شود.

در طول زایمان، بچه ها سطح بالایی از هورمونهای استرس را تولید می کنند که به آنها کمک می کنند محرومیت از اکسیژن را تحمل کنند، ریه ها را برای تنفس تمیز کرده و آنها را برای حالت هوشیاری بعد از تولد برانگیخته می کنند. نوزادان، سر بزرگ، بدن کوچک، و ویژگی های چهره ای دارند که باعث می شوند بزرگسالان احساس کنند دوست دارند آنها را در آغوش بگیرند. مقیاس آپگار، وضعیت جسمانی بچه را بعد از تولد ارزیابی می کند. زایمان طبیعی یا حاضر و آماده، کلاس هایی را شامل می شود که در آنها والدین آینده از زایمان، روش های آرمیدگی و تنفس برای بی اثر کردن درد، و مربیگری در طول زایمان، آگاه می شوند. حمایت اجتماعی همسر، خویشاوند یا همراه، طول زایمان و بروز عوارض زایمان را کاهش می دهد.

زایمان خانگی برای زنان سالمی که پزشک و مامای آموزش دیده به آن کمک کنند، امن است، ولی مادرانی که در معرض خطر هرگونه عوارضی قرار دارند، امن تر است در بیمارستان زایمان کنند. دستگاههای کنترل کننده جنین، به نجات جان خیلی از بچه هایی که به علت عوارض حاملگی و زایمان در معرض خطر آنوکسی قرار دارند، کمک می کنند. با این حال، در صورتی که به طور منظم از آنها استفاده شود، ممکن است بچه را در معرض خطر تشخیص قرار دهند در حالی که واقعا در معرض خطر قرار ندارند.

استفاده از داروهای بی حسی و بیهوشی برای کنترل درد، گرچه در زایمان های دشوار، ضروری است، اما می تواند زایمان را طولانی کند و برای سازگاری نوزاد عوارض منفی داشته باشد. زایمان های سزارین در موارد اضطراری پزشکی و بیماری جدی مادر، و برای بچه هایی که در وضع کفل قرار دارند، موجه هستند.

با این حال، خیلی از زایمان های سزارین غیر ضروری انجام می گیرند. کم وزنی به هنگام تولد، که در بچه های زاده شده از زنان فقیر بسیار شایع است، علت اصلی مرگ و میر نوزاد و بچه و تعدادی از مشکلات رشد است. در مقایسه با بچه های زودرس که وزن آنها از نظر مدت زمانی که در رحم بوده اند مناسب است، بچه های سبک تر از حد انتظار یانارس معمولا مشکلات بادوام تری دارند. در صورتی که بچه ها آسیب تولد را تجربه کنند، محیط خانوادگی حمایت کننده می تواند به بازگرداندن رشد آنها کمک کند. حتی بچه هایی که عوارض تولد نسبتا جدی دارند می توانند با کمک تجربیات مطلوب با والدین، خویشاوندان، همسایگان، و همسالان، بهبود یابند. بازتاب ها واضح ترین الگوهای رفتار سازمان یافته نوزادان هستند.

برخی بازتاب ها ارزش بقا دارند، دیگران شالوده مهارت های حرکتی ارادی را تشکیل می دهند و بازتاب های دیگر به والدین و بچه ها کمک می کنند تا تعامل رضایت بخشی برقرار کنند. نوزادان در پنج حالت برانگیختگی گردش می کنند، اما بیشتر وقت خود را در خواب می گذرانند. خواب حداقل از دو مرحله تشکیل می شود: خواب با حرکت سریع چشم (REM) و خواب بدون حرکت سریع چشم (NREM). نوزادان ۵۰ درصد زمان خواب را در خواب REM سپری می کنند، که تحریک لازم را برای رشد دستگاه عصبی مرکزی آنها تأمین می کند.

بچه گریان احساسات عمیق ناراحتی را در بزرگسالان مجاور تحریک می کند.شدت گریه و تجربیاتی که به آن منجر شده اند، به والدین کمک می کنند تا تشخیص دهند چه اشکالی پیش امده است. بعد از اینکه تغذیه و عوض کردن پوشک امتحان شده باشند، بلند کردن کودک و قرار دادن آن روی شانه، تکان دادن آن و راه رفتن، مؤثرترین روش آرام کردن است. و حواس لامسه، چشایی، بویایی و شنوایی هنگام تولد کاملا رشد یافته هستند. نوزادان نسبت به درد حساسند، مزه های شیرین را ترجیح می دهند و به سمت بوی پستان شیرده مادر خودگرایش دارند. آنها می توانند چند الگوی صوتی را تشخیص دهند و صداهای پیچیده را ترجیح می دهند. آنها نسبت به گفتار انسان خیلی حساس هستند، می توانند صداهای هر گونه زبان انسان را تشخیص دهند و صدای مادر خودشان را ترجیح می دهند. بینایی، کم رشد یافته ترین حس نوزاد است. هنگام تولد، توانایی تمرکز و تیزی بینایی محدود هستند.

نوزادان هنگام کاوش میدان دیداری، مجذوب چیزهای درخشان می شوند. ولی در تشخیص رنگ ها مشکل دارند. پرمصرف ترین وسیله ارزیابی رفتار نوزادان، مقیاس ارزیابی رفتاری نوزاد برازلتون است. این مقیاس به پژوهشگران کمک کرده است تا از تفاوت های فرهنگی در رفتار نوزادان آگاه شوند شوند. گاهی از این مقیاس برای آموزش دادن به والدین درباره توانایی نوزاد استفاده می شود. و به دنیا آمدن بچه تازه، هیجان انگیز، اما استرس زاست. در صورتی که والدین رابطه مثبت و حمایت اجتماعی و درآمد کافی داشته باشند، مشکلات سازگاری معمولا موقتی هستند.

 


مبلغ واقعی 39,900 تومان    20% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 31,920 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۷ آذر ۱۴۰۰               تعداد بازدید : 878

برچسب های مهم

دیدگاه های کاربران (0)

کتاب کامل روانشناسی تصویر ذهنی (سایکوسیبرنتیک،

کتاب کامل روانشناسی تصویر ذهنی (سایکوسیبرنتیک،

کتاب کامل روانشناسی تصویر ذهنی سایکوسیبرنتیک، علم کنترل ذهن مولف: ماکسول مالتز مترجم: مهدی قراچه داغی مناسب برای گرایش های مختلف رشته روانشناسی فرمت فایل: pdf تعداد صفحات: 329 ...

مجموعه کامل برترین برنامه های ردیابی و کنترل

مجموعه کامل برترین برنامه های ردیابی و کنترل

این فایل شامل: 3 برنامه اندروید از بهترین برنامه های ردیابی و کنترل گوشی همسر و فرزند بهمراه یک آموزش تصویری از نصب و راه اندازی بهترین برنامه ردیابی و کنترل گوشی می باشد. همه برنامه ها دارای امکانات حرفه ای و رایگان می باشند. ...

کتاب کامل روانشناسی رشد مدرسان شریف (ویژه کنکور

کتاب کامل روانشناسی رشد مدرسان شریف (ویژه کنکور

کتاب کامل روانشناسی رشد مدرسان شریف مولفان: دکتر محسن طالب زاده اندیشه واحدی ویژه کنکور کارشناسی ارشد و دکتری رشته علوم تربیتی و روانشناسی و آزمون های استخدامی فرمت فایل: pdf تعداد صفحات: 392 ...

مجموعه سوالات کارشناسی ارشد مدرسان شریف آزمون

مجموعه سوالات کارشناسی ارشد مدرسان شریف آزمون

مجموعه سوالات کارشناسی ارشد آزمون های 1380 تا 1392 مجموعه روانشناسی با پاسخ تشریحی (چاپ ششم مدرسان شریف پائیز 1392) شامل دروس: متون روانشناسی به زبان انگلیسی، آمار و روش تحقیق، روانشناسی مرضی و کودکان استثنایی، روانشناسی رشد، علم النفس از دیدگاه دانشمندان اسلامی، روانشناسی صنعتی ...

دانلود کتاب صوتی تئوری انتخاب + pdf

دانلود کتاب صوتی تئوری انتخاب + pdf

عنوان کتاب: تئوری انتخاب نویسنده: دکتر ویلیام گلسر گوینده: دکترعلی صاحبی فرمت فایل ها: pdf ، mp3 تعداد فایل ها: 93 حجم کل فایل ها: 846 مگابایت مدت زمان پخش: 23 ساعت تعداد صفحات: 430 زبان: فارسی توضیحات: تئوری انتخاب دکتر ویلیام گلسر بر این اصل استوار است که ...

دانلود رایگان کتاب نجات از مرگ مصنوعی pdf

دانلود رایگان کتاب نجات از مرگ مصنوعی pdf

معرفی کتاب:(نجات از مرگ مصنوعی)کتابی ارزشمند حاوی شش مقاله گرانبها درباره پزشکی سنتی -بخشی از فهرست: - یک مطلب قابل پروا اشخاصی که امروزه دچار به بیماری چشم هستند، -پرهیز عمومی ااز غذاهای مولد سوداا و غیره، -امراضی که از زیدی تباهی خون فرآوری می شود، -درر مرض صداع (درردسر) -در ...

دانلود کتاب کامل روانشناسی تصویر ذهنی - pdf -

دانلود کتاب کامل روانشناسی تصویر ذهنی - pdf -

دانلود کتاب کامل روانشناسی تصویر ذهنی - pdf - (سایکوسیبرنتیک، علم کنترل ذهن) ماکسول مالتز کتاب کامل روانشناسی تصویر ذهنــی سایکوسیبرنتیک، علم کنترل ذهن مولف: ماکسول مالتز مترجم: مهدی قراچه داغی مناسب برای گرایش های مختلف رشته روانشناسی فرمت فایل: pdf تعداد صفحات: 329 ...

دانلود کتاب صد سال تنهایی از گابریل گارسیا مارکز

دانلود کتاب صد سال تنهایی از گابریل گارسیا مارکز

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- کتاب‌های مرتبط ملت عشق رمان مرغ دریایی ...

دانلود سه نمونه فرم خام تسويه حساب پرسنلی با فرمت

دانلود سه نمونه فرم خام تسويه حساب پرسنلی با فرمت

دانلود سه نمونه فرم خام تسويه حساب پرسنلی با فرمت های Word، PDFو Excel در اين پست سه نمونه فرم خام تسويه حساب پرسنلی کارفرما با کارگر یا کارمند با فرمت های ورد(Word)، پی دی اف (PDF)و اکسل(Excel) قابل ويرایش را با قيمت بسيار ناچيز جهت دانلود خدمت شما عزیزان قرارداده ايم. پس از خریداری ...

دانلود رایگان کتاب جهان همچون اراده و تصور pdf

دانلود رایگان کتاب جهان همچون اراده و تصور pdf

معرفی کتاب:(جهان همچون اراده و تصور) نویسنده:آرتور شوپنهاور تعداد صفحات:635 حجم فایل:57مگابایت فرمت کتاب:پی دی افpdf(کیفیت عالی) زبان کتاب:انگلیسی سفارش کتاب(pdf,چاپی)و پشتیبانی تلگرام:09103894814 توجه:متن کتاب انگلیسی می باشد ...

کتاب فارسی تئوری و مسائل ارتعاشات مکانیکی

کتاب فارسی تئوری و مسائل ارتعاشات مکانیکی

کتاب فارسی تئوری و مسائل ارتعاشات مکانیکی برخی سرفصل ها معرفی پدیده ارتعاش فرایند تحلیل ارتعاشات سیستم های یک درجه آزادی اصل پایستگی انرژی سیستمهای دو و چند درجه آزادی معادله لاگرانژ ارتعاش آزاد یک سیستم میرا مسائل ...

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

این محصول آپدیت شد تاریخ 1398/09/16 اضافه شدن ویدیوی جدید بسم الله الرحمن الرحیم کسب درآمد اینترنتی سلام در دنیای اینترنت خیلی از آدم ها هستند که دوست دارند کسب درآمد کنند و به خیلی چیزها و ایده ها فکر میکنند . همه ما دوست داریم در کمترین زمان بهترین درآمد را داشته باشیم ...

کتاب کامل مبانی مدیریت اسلامی تالیف محمدرضا

دانلود کتاب کامل مبانی مدیریت اسلامی کتاب کامل مبانی مدیریت اسلامی تالیف محمدرضا سرمدی ...

نکات کلیدی و جامع درس «شناخت اماکن تاریخی ایران»

نکات کلیدی و جامع درس «شناخت اماکن تاریخی ایران»

شناخت اماکن تاریخی ایران از جمله منابع آزمون جامع راهنمایان گردشگری در گروه ایرانگردی، جهانگردی است. آنچه که به عنوان منبع آموزشی برای این درس معرفی شده ، کتاب «تاریخ فرهنگ ایران» تالیف دکتر رضا نوری شادمهانی می باشد که توسط انتشارات مهکامه در 360 صفحه منتشر شده ...

خدای جنگ 2 ps2 برای اندروید

خدای جنگ 2 ps2 برای اندروید

دانلود بازی God of War2 برای اندروید بازی خدای جنگ God Of War 2 سر انجام پس از مدتی انتظار برای اندروید منتشر شد. بازی خدای جنگ God Of War 2 سر انجام پس از مدتی انتظار برای اندروید منتشر شد.بدون شک همه شما و مخصوصا کسانی که کنسول نسل دوم شرکت سونی را دارا بوده اند تنشان به تنه خدای جنگ ...

فاکتور هوشمند تحت اکسل با گرافیکی زیبا (حرفه ای و

فاکتور هوشمند تحت اکسل با گرافیکی زیبا (حرفه ای و

در هر کسب و کاری وجود فاکتور تبادل کالا یک ضرورت غیر قابل انکار است فرقی نمی­ کند که معاملات جزئی یا کلی باشند در هر صورت باید فاکتورهای خرید فروش در بازار طبق استاندارد قوانین وزارت امور اقتصاد و دارایی تنظیم شده باشد. در این پست قصد دارم برنامه تحت اکسل صدور فاکتور رسمی و ...

دانلود جزوه آمار و روش تحقيق دکتر حبيبي

دانلود جزوه آمار و روش تحقيق دکتر حبيبي

دانلود جزوه دست نویس آمار دکتر حبيبي آمار و روش تحقيق روانشناسي براساس تدريس کارگاه ...

کلید نمره گذاری فرم بلند نئو neo ( کلید نمره گذاری +

کلید نمره گذاری فرم بلند نئو neo ( کلید نمره گذاری +

پرسشنامه شخصیتی نئو- فرم 240 سوالی – NEOPI-R تعداد سوالات: 240 تعداد صفحات: 7 (پرسشنامه) + 4 (پاسخنامه-کلید نمره گذاری-تفسیر) شامل: پرسشنامه + پاسخنامه + کلید نمره گذاری + تفسیر نوع فایل: (پاسخنامه-کلید نمره گذاری-تفسیر) WORD + (پرسشنامه) PDF ...

کتاب PDF رسم فنی و نقشه های صنعتی یک (1) ویرایش جدید

کتاب PDF رسم فنی و نقشه های صنعتی یک (1) ویرایش جدید

کتاب PDF رسم فنی و نقشه های صنعتی یک (1) ویرایش جدید نوشته احمد متقی پور - مبین متقی پور ...

طرح کامل توجیهی پرورش متراکم ماهیان گرمابی (

طرح کامل توجیهی پرورش متراکم ماهیان گرمابی (

طرح کامل توجیهی پرورش متراکم ماهیان گرمابی (کپور) ویرایش 99 تجهیزات مورد نیازطرحبا توجه به نوع فعالیت ، طراحی استخرها انجام می گیرد وتاسیسات و تجهیزات موردنیازنیز بر اساس میزان تراکم ماهی ووضعیت کمی و کیفی آب طراحی و نصب می گردند.نظر به استفاده مجدد از آب بازیافتی ، ...

آموزش فعال کردن چشم سوم

آموزش فعال کردن چشم سوم

چشم سوم دروازه ای بین دنیای ماوراء و دنیای مادی است و می توان با چشم سوم کارهایی مانند طی الارض ، دیدن مسافت های دور ، خواندن و کنترل ذهن افراد ، دیدن موجودات ماورایی و خیلی کارهای فوق العاده دیگر... انجام داد. چشم سوم نیرویی نهفته در بدن همه انسان ها است که می توان با انجام ...

كسب درآمد اينترنتي روزانه حداقل ٧٠ هزار تومان

كسب درآمد اينترنتي روزانه حداقل ٧٠ هزار تومان

سلام دوست خوبم اگه از زندگي و كارت رضايت نداري.. اگه از وضعيت روحي و بي پولي خسته شدي.. اگه احساس ميكني هميشه تو تمامي كارها بازنده اي و اعتماد به نفس پاييني داري.. اگه ميخواي يك فعاليت جديد رو شروع كني .. و يا حتي ميخواي وضعيت زندگيتو بهتر و بهتر كني و جاذب ثروت و موفقيت ...

دانلود رایگان کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد (متن

دانلود رایگان کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد (متن

معرفی کتاب:زمینه روانشناسی هیلگارد (متن کامل) نويسنده:اتکینسون مترجم:دکتر براهنی فرمت کتاب:پی دی افpdf(کیفیت عالی) زبان کتاب:فارسی سفارش کتاب(pdf,چاپی)و پشتیبانی تلگرام:09103894814 ...

دانلود رایگان کتاب ما نمیمیریم گفتگوی عجیب جرج

دانلود رایگان کتاب ما نمیمیریم گفتگوی عجیب جرج

(ما نمیمیریم)زامیاتین در ما دنیایی را به تصویر میکشد که ملت در آن نه به اسم که با عدد و حرف ،(ما نمیمیریم) حرف مصوت برای زنان، و حرف نامصوب برای مردان خوانده میشوند و در شهری شیشه ای و غرق در نور، در خانه های مکعب شکل به هم چسبیده، به سر می برند. (ما نمیمیریم)در خیابان های کاملا سر ...

جزوه کنکور مدارهای الکتریکی دکتر کارو زرگر

جزوه کنکور مدارهای الکتریکی دکتر کارو زرگر

دکتر کارو زرگر مولف کتابهای مدارهای الکتریکی انتشارات پوران پژوهش و یکی از معروفترین اساتید درس مدار کنکور کارشناسی ارشد میباشند که جزوه کلاس کنکور ایشون در 190 صفحه با کیفیت عالی خدمتتون ارایه میشود. ...

استان فارس - کافی نت سها - 07144532022

کلیه حقوق این سایت برای مدیر و نویسنده سایت محفوظ است. دوستانی که مایل هستند می توانند از طریق بازاریابی با ما همکاری نمایند.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما